Bestuur TC Nobel

Francis Pollet

Sponsering / Infrastructuur / Verzekeringen

Tel : 0486 / 45 05 06

e-mail : francis.pollet@tcnobel.be

Filip Boterberg

Sponsoring

Tel : 0498 / 92 03 08

e-mail : filip.boterberg@gmail.com

Jo Boone

Interclub verantwoordelijke

Tel : 0473 / 76 37 50

e-mail : joboone@telenet.be

Frederic Colpaert

Leden administratie / Tornooiverantwoordelijke / Elit verantwoordelijke

Tel : 0476 / 86 54 01

e-mail : frederic.colpaert@tcnobel.be

Martin Devreese

Penningmeester / Secretaris / Barverantwoordelijke / Communicatie / Webmaster

Tel : 0477 / 51 30 46

e-mail : martin.devreese@skynet.be

Vaste medewerkers

TBD

Baruitbater

Tel : 

e-mail : 

Anne Vervaet

Aanspreekpunt integriteit (A.P.I.)

Tel : 0491 / 35 26 07

e-mail : anne.vervaet1@gmail.com 

Donald Van Landschoot

Jeugdsportcoordinator, hoofdtrainer

Tel : 0497 / 42 61 63

e-mail : donald.vl@belgacom.net

Double Mix organisatie

Tamara Fermon

Double Mix organisatie

Tel : 0485 / 74 14 77

e-mail : tamara_fermon@yahoo.com

Peggy Van Hyfte

Double Mix organisatie

Tel : 0474 / 70 38 59

e-mail : peggy.vanhyfte@scarlet.be